Şu an: 22.10.2017 10:59:29
Bize Yazın !!
Türkiye'de diş hekimlerinin ilk ve tek web sitesi.
market market > klinik >

ÜRÜN GRUPLARI!

*
Aksesuar
*Ayna
*Eğitim Modeli
*Dekorasyon
*DuvarSaati
*Kırtasiye
Egitim
*CDROM
*DVD
*VCD
*Atlas
*Kitap
*Dergi
Klinik
*Krem
*Işık Cihazı
*Demo Modeli
*Diş Fırçası
*Gargara
*Plak Ayracı
*Temizlik
*Ultrasonik
*Gözlük
*Ağız Aynası
*Aspirasyon
*Çürük Ayıracı
*Ekartör
*Frezlik
*Kuron Sökücü
*Muayene Seti
*Önlük Tutucu
*Yer Tutucu
*Silikon
*Reçine Siman

KONU GRUPLARI
Ağız Bakımı
Ağız Hastalıkları
Aksesuar
Anatomi
Anestezi
Antiaging
Arşivleme
Aspirasyon
Bleaching
Cerrahi
DentalFotoğrafcılık
DentaLife
Dentalife E-Dergi
Dişhekimliği Tarihi
Endodonti
Farmakoloji
Genel
Hasta Eğitim Modeli
Hasta Motivasyonu
Hijyen
Implantoloji
Lokal Anestezi
Mikrobiyoloji
Muayenehane Dekorasyon
Muayenehane Dekorasyonu
Ortodonti
Ölçü
Periodontoloji
Protez
Simantasyon
Sterilizasyon
Tedavi
Travma
Yardımcı Klinik
Sadece kategorisindeki ürünler

REGENYAL Yüz için Hyalüronik Asit ve PAF Bazlı Biyorevitalizasyon Kremi
Formülasyon içersindeki (PAF) 3 inovatif molekül, Regenyal’in aşağıda sıralanan niteliklerinin çok etkili ve yoğun olmasını sağlar: - Enerji veren etki, alt derinin hücre matriksindeki mitokondriyal aktiviteyi etkiler. - Besleyici etki, yeni kolajen üretebilmesi için fibroblastların aktivitesini en uygun şekilde ayarlar. - Sıkılaştırıcı ve gerginleştirici etki, dokulara ton kazandırarak kırışıklara karşı belirgin bir etki gösterir.
Tür: REGENYAL YÜZ KREMİ
REGENYAL
Dishekimi.NET

REGENYAL Vücut için Hyalüronik Asit ve PAF Bazlı Biyorevitalizasyon Kremi
Formülasyon içersindeki (PAF) 3 inovatif molekül, Regenyal’in aşağıda sıralanan niteliklerinin çok etkili ve yoğun olmasını sağlar: - Enerji veren etki, alt derinin hücre matriksindeki mitokondriyal aktiviteyi etkiler. - Besleyici etki, yeni kolajen üretebilmesi için fibroblastların aktivitesini en uygun şekilde ayarlar. - Sıkılaştırıcı ve gerginleştirici etki, dokulara ton kazandırarak kırışıklara karşı belirgin bir etki gösterir.
Tür: REGENYAL VÜCUT KREMİ
REGENYAL
Dishekimi.NET

FARKO
FARKO-Havalı Sistem Tam Otomatik Kuron Sökücü’nün, pnömatik (havalı) kuron sökücülerin ülkemizde bu alanda bulunan ürün yelpazesindeki eksikliğini gidermek üzere tasarlanmış bir ürün.
Tür:
Farko

Pharmol Zn
Pharmol Zn’in içeriğinde bulunan çinko sebebi ile dil sırtı ve ağzın içerisindeki çirkin kokulu gazları uçamayan bileşiklere çevirerek kokuyu kısa bir sürede yok ettiği, plağın yapısını bozarak, plak tutunmasına engel olduğu ve böylelikle çürükleri ve diş eti iltihaplarını engellediği bildiriliyor. Bu özelliklerinin yanı sıra plaktan asit üretimini engellediği, diş taşının yapısındaki amorf kalsiyum fosfatı kristalli yapıda kalsiyum fosfat tuzlarına çevirdiği ve diş taşı oluşumunu engellediği de verilen bilgiler arasında.
Tür: Ağız Bakım Ürünü
Çözüm İlaç

Tek Kullanımlık Macunlu Diş Fırçası
Ağız sağlığının olmazsa olmaz ürünlerinden olan diş fırçalarının çeşitliliği her geçen gün artıyor. Hager Werken firması dişhekimlerinin ve hastanın işini kolaylaştırmak için özel haznesinde bir kez kullanmaya yetecek miktarda diş macunu ihtiva eden tek kullanımlık, hijyenik diş fırçasını sunuyor.
Tür: Diş Bakım Ürünü
Hager&Werken
-

EZretainer-Sabit Ayarlanabilir Yer Tutucu
Koruyucu ve önleyici tedavilerin önemli uygulamalarından biri de yer tutuculardır. Erken kaybedilmiş süt dişlerinin, daimi dişlenme sürecinin güvenle tamamlanmasını sağlayan bu uygulamalar; birtakım laboratuvar işlemlerinin gereksinimi sonucu birkaç seanslık bir işlem sürecini de beraberinde getirir.
Tür: Klinik Ürün
GURAY DENTAL

Dudak Yanak Ekartörü
Ekartörler; dişhekimlerinin işlerini kolaylaştıran yardımcı klinik ürünleri sıralamasında üst sıralara yerleştirebileceğimiz ürünlerdendir. Ortho Technology telli yanak ekartörü, ağıziçi görüntüleme, beyazlatma, simantasyon gibi uygulamalar için idealdir.
Tür: Klinik Ürün
Ortho Techonology

Protefix
Çift Başlı Protez Temizleme Fırçası
Diş protezlerinin ana dişlerden daha çok özene ihtiyacı vardır. Ağızdaki iltihaplı mukoza ve sabit basınç olan yerlerde hijyen ağız sağlığınız için çok önemlidir. Protefix Çift Başlı Protez Temizleme Fırçası diş protezlerinin temizlenmesi, iç ve dış yüzeylere kolaylıkla ulaşılabilmesi için ideal bir ürün. Bu özel çift başlı, sert kıllı diş protez temizleme fırçası ile protezlerinizde mükemmel hijyen sağlayabilirsiniz.
Tür: Diş Bakım Ürünü
Protefix

Mirror Suction
İki Sistem Bir Arada: Ağız Aynası+Tükürük Emici Bir elinizde aeratör, diğer elinizde ayna. Peki aynı anda elinizde bir de tükürük emici olmasını istemez misiniz? “Mirror Suction” ile bir yardımcıya gerek kalmadan hem iş yapıp hem de ortamdan tükürük faktörünü uzaklaştırabilirsiniz. Ürün, ağız aynası ile beraber tükürük emiciyi bir arada bulunduruyor. Uç kısmında tükürük emici kanalları bulunan bir ayna yapısında olan Mirror Suction özel hortumu sayesinde siz işinizle ilgilenirken bir yandan ayna işlevini görüyor, diğer yandan da tükürüğü ağız ortamından uzaklaştırıyor. Kullanım amacı, dili korumak, tükürüğü emmek ve ayna görevi ile tedavi sürecinde hekimin işini kolaylaştırmak.
Tür: Klinik Ürün
Seil

Snoop Çürük Detektörü
Çürüğün diş dokularından uzaklaştırılmasında en önemli klinik kriter, lezyonun renk ve sertlik tayinidir. Fakat bu metotun bazen yetersiz kalabildiği durmlarda, daha objektif ve pratik bir yöntem olması nedeni ile boya metodunun kullanılması söz konusu olabilmektedir. Pulpdent firmasının propilen glukol gazı içeren Snoop Çürük Detektörü iltihaplı çürük dentini belirlemede kullanılıyor. Koyu mavi renginden dolayı pulpa üzerinde kolaylıkla fark edilebiliyor.
Tür: Klinik Ürün
Pulpdent
-

Sihirli Diş Fırçası
Acil ve beklenmeyen durumlarda hastalarınızın diş fırçalama gereksinimini gidermek için her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz hijyenik ve ekonomik bir üründür. Evde, dışarıda, tatilde, okulda, iş yerinde kısacası ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabileceğiniz bu ürünle kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Ürün 100’lük paketler halinde satışa sunulmaktadır.
Tür: Klinik Ürün
Dental Guard Complex
-

Flip-N-Fix Bur Stand
Frez Standı
Kliniklerde sayıca; çok şekil, tip ve işlev olarak farklılık gösteren frezlerin sağlamlığını koruması ve uzun süre kullanılması oldukça zordur. Her hasta için ayrı kutu kullanıldığından çapraz enfeksiyonu önlemek açısından oldukça büyük faydaları vardır.
Hager Werken firması tarafından üretilen Flip-N-Fix Burn Stand Frez Standları, dişhekimlerinin işini kolaylaştırmak, frezlerin rahat kontrol ve kullanımı için ideal “organizer”ler.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken

Mira-Clip: Otoklavlanabilir önlük tutucu
Otoklavlanabilir peçete / önlük tutucu
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
.

MIRAHOLD Tekli Yanak Ekartörleri
Özellikle dental fotoğrafçılıkta işinize yarayacak olan MIRAHOLD, aslında cerrahi işlemlerden tutun yanağın kontrollü bir şekilde uzun süreli ekartasyonu için oldukça pratik bir üründür.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken

Uvex Astro - Güvenliği Estetik ve Tarzla Buluşturan Gözlük
* Çalışma süresince rahatsızlık vermeyecek ağırlıkta tasarım ( 4 gr ) * Buğuya,çizilmeye, parlamaya ve UV ışınlarına karşı 4C + kaplama * Ayarlanabilir lens açısı, sap açısı ve genişliği * Ultra viyole ışınlara karşı %99.99 koruma * Engelsiz periferal görüş alanı * Kolaylıkla değiştirilebilen lensler
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken

Tek Kullanımlık Muayene Seti
Üç aletli muayene seti: Üç alet üzerinde ayna, sond, presel, iki boy fulvar, ağız ve siman spatülü
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

UVEX SKYPER UV Gözlük
Modern mor ötesi (ultra viole) koruma gözlükler Işık cihazından çıkan mavi ığığı filtreler Optimal koruma sağlar 210-520 nanometre arası UV ışığı kapsar Ayarlanabilir şakak uzunluğu Ayarlanabilir sap iç eğimi
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

Spiral Peçete Önlük Tutucu
Spiral plastik kordonlu ve plastik klipsli peçete önlük tutucu
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

KLİP KLAP: Süzgeç Kap
Kron, köprü, bant, braket ve frezlerin ultrasonik temizliği için ideal Ultrasonik cihaza kontrollü bir şekilde yerleştirme kolaylığı
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

MİRA-2-TON : Dental plak boyama solüsyonu (Büyük Boy)
Dental plak boyama solüsyonu Hastaya eski ve yeni plak durumunu göstererek açıklama imkanı Eski plak tabakası koyu mavi ve yeni plak tabakası leylak rengine dönüşmektedir Olağan fırçalama işlemi ile kolayca çıkabilen boyama maddesi E127 içermez ve onaylanmış gıda boya maddeleri ile üretilmiştir İyi bir dental hasta bakımı için son derece ideal bir motivasyon sağlar. 60 ml plastik şişe ambalajıyla sunulur.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

Röntgen Lekesi Çıkarıcısı
Giysilerden, klinik önlüklerden leke çıkarmak için tasarlanmış kimyasal leke çıkarıcı Röntgen banyo solüsyonlarını, iodin ve korozyon vs vs. lekelerini çıkartır Son derece etkili ve kumaşa zarar vermeyen çözelti X-ray stain remover
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

Polymatic: Çift Fonksiyonlu Aspiratör Ucu
Tek elle hem yanak hem de dili bastırarak çalışma alanından uzaklaştıran aspirasyon ucu Aynı anda hem bukkal hem de lingual taraftan aspirasyon yapabilir Aspirasyon ve tedavinin tek kişi tarafından eş zamanlı olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlar
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

SPANDEX Yanak Dudak Ekartörü
Ekartörler tedavi sırasında tükürük izolasyonu ve çalışma kolaylığı açısından oldukça faydalı bir ürünlerdir. SPANDEX, dudak ve yanakları aynı anda çalışma alanından uzaklaştırabilen bir ekartördür.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

OPEN-EX: Silikon Yaylı Isırma Bloğu
Tedavi sürecinde ağzın sürekli açık kalmasını sağlar Dişler arasına tam oturur Yanağa tutunabilen aparatı mevcuttur Blok arasına tükürük emici yerleştirilebilir Otoklavlanabilir
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

MİRA-2-TON : Dental plak boyama solüsyonu (Küçük Boy)
Dental plak boyama solüsyonu Hastaya eski ve yeni plak durumunu göstererek açıklama imkanı Eski plak tabakası koyu mavi ve yeni plak tabakası leylak rengine dönüşmektedir Olağan fırçalama işlemi ile kolayca çıkabilen boyama maddesi E127 içermez ve onaylanmış gıda boya maddeleri ile üretilmiştir İyi bir dental hasta bakımı için son derece ideal bir motivasyon sağlar. 10 ml plastik şişe ambalajıyla sunulur.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
-

Ortodontik Diş Fırçası
Braket temizliği için özel olarak tasarlanmış bu fırça ile ağız temizliğinizi daha verimli olarak yapabileceksiniz. Özellikle eğimli fırça kılları ile braketlerin ve bant tüplerinin altına zorlanmadan girerek temizlik imkanı vermekte. Tellerin ve ortodontik braketlerin üzerlerine takılmış ve erişilmesi zor olan gıda artıkları ve bakteri plağını, normal fırçalara göre daha verimli bir şekilde temizleyebilmektedir. Orotdontik fırça, öÖzel tasarım sayesinde normal diş fırçası ile 3-5 hamlede yapacağınız temizliği bir defada yapmanız mümkün kılınıyor.
Tür: Diş Bakım Ürünü
Collis-Curve
-

Dev Demo Modeli
Çok Büyük Diş Fırçalama Çalışma Modeli Doğru diş fırçalama ve dişler arasında diş ipi kullanma tekniklerini hastalara göstermek için ideal bir model. Gerçek boyutundan çok daha büyük bir diş fırçası model ile birlikte temin edilmekte. Çocuklar için harika bir motivasyon aracı. Modele çok büyük diş fırçası da dahil.
Tür: Klinik Ürün
Hager&Werken
 
Untitled DocumentDUYURULAR VİTRİNİ

2.El Satılık ISTANBUL 18.04.2017
Satılık Dijital Panaromik Röntgen İnstrumentarium OP200 D

18.04.2017
2.El Satılık ISTANBUL 13.03.2017
Satılık Dijital Panaromik Röntgen İnstrumentarium OP200 D

13.03.2017
Teknik Servis BURSA 15.02.2017 01:36:12
ELELEKTİRİKLİ MİKROMOTOR TAMİR SERVİSİ GSM:05337603818
15.02.2017 01:36:12
2.El Satılık ANKARA 02.02.2017
2.EL DİŞ MUAYENEHANE MALZEMELERİ SİNOL TURKUAZ İTALYAN TEKNOGAZ 20 LİTRE OTOKLAV DİŞ RÖNTGEN

02.02.2017
2.El Satılık ANKARA 02.02.2017
2.EL ADEC DİŞ ÜNİTİ W-H LİSA 300 OTOKLAV İTALYAN DİŞ RÖNTGEN

02.02.2017
2.El Satılık ANKARA 02.02.2017
2.EL ANTHOS DİŞ ÜNİTİ/OTOKLAV CİHAZI NÜVE 20 LİTRE/İTALYAN DİŞ RÖNTGEN

02.02.2017
2.El Satılık ANKARA 02.02.2017
2.EL DİŞ MUAYENEHANE/DİŞ ÜNİTİ LİKYA MÜRDÜM/OTOKLAV CİHAZI/DİŞ RÖNTGEN CİHAZI

02.02.2017
Devren MUGLA 20.12.2016
Fethiye’de Satılık Poliklinik Hissesi

20.12.2016
2.El Satılık ISTANBUL 17.10.2016 07:33:41
acil satış taşınma nedeniyle
17.10.2016 07:33:41
2.El Satılık ANKARA 09.09.2016


09.09.2016
2.El Satılık ANKARA 09.09.2016
YAZICILI OTOKLAV CİHAZI DİŞ RÖNTGEN CİHAZI FEDESA DİŞ ÜNİTİ İTALYAN KOMPRESÖR

09.09.2016
2.El Satılık ANKARA 09.09.2016
SATILIK 2.EL DİŞ MUAYENEHANE DİŞ ÜNİTİ SıNOL TURKUAZ DİŞ RÖNTGEN CİHAZI

09.09.2016
2.El Satılık ANKARA 06.09.2016
OTOKLAV CİHAZI DİŞ RÖNTGEN CİHAZI DİŞ ÜNİTİ GNATUS TURKUAZ

06.09.2016
2.El Satılık ANKARA 06.09.2016
OTOKLAV CİHAZI İTALYAN TECNOGAZ 20 LİTRE ÇOK TEMİZ DİŞ ÜNİTİ LİKYA MÜRDÜM DİŞ RÖNTGEN CİHAZI

06.09.2016
2.El Satılık ANKARA 06.09.2016
DİŞ ÜNİTİ GNATUS TURUNCU OTOKLAV CİHAZI İTALYAN EURONDA E5 DİŞ RÖNTGEN CİHAZI

06.09.2016
İş Olanakları ISTANBUL 08.08.2016 15:19:30
Dişhekimi Asistanı
08.08.2016 15:19:30
2.El Satılık ANKARA 28.07.2016
(RVG CİHAZI) OTOKLAV CİHAZI İTALYAN TECNOGAZ 20 LİTRE) DİŞ ÜNİTİ ADONİS) DİŞ RÖNTGEN

28.07.2016
2.El Satılık ANKARA 28.07.2016
DİŞ RÖNTGEN CİHAZI DİŞ KOLTUK İTALYAN TEKNODENT PROGRES ÜNİT AĞIZ İÇİ KAMERA

28.07.2016
2.El Satılık ANKARA 18.07.2016
AMERİKAN DİŞ ÜNİTİ ENG-1 SATILIK DİŞ HEKİMLİĞİ MALZEMELERİ AESCULAP EL ALETLERİ

18.07.2016
2.El Satılık ISTANBUL 20.06.2016
komple muayenehane satılık
20.06.2016
Genel ISTANBUL 19.06.2014
Klinik Sarf Malzemelerinde Yeni Adresiniz!

19.06.2014
Kampanya ISTANBUL 27.11.2011
Hekimlerimize özel kartvizit sitesi www.doktorkartvizitleri.com

27.11.2011
 
 
 
 

 

Türkiye BİLİŞİM MUHABİRLERİ DERNEĞİ
Copyright (c) Dishekimi.NET 2001

X: 45