Şu an: 10/22/2018 2:00:45 PM
Bize Yazın !!
Türkiye'de diş hekimlerinin ilk ve tek web sitesi.
13. Istanbul Agiz-Dis Sagligi Cihaz ve Malzemeleri Fuari
Dishekimi.NET Editörü
4/11/2016 12:01:48 PM
2 yilda bir düzenlenen ve sektördeki son teknolojileri bünyesine alan IDEX, dünya genelinden katilan misafirlerini bu yil 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasinda agirlayacak.
Tüm ülkeler arasinda sektörün 3. fuari olan organizasyon, Dis Malzemeleri Sanayicileri ve Isadamlari Dernegi (DISSIAD) ve CNR Fuarcilik destekleri ile yapiliyor. Istanbul Agiz-Dis Sagligi Cihaz ve Ekipmanlari Fuari IDEX, Türkiye’nin agiz ve dis sagligi endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuari.

13’üncü organizasyonu bu sene 14-17 Nisan tarihlerinde gerçeklestirilecek fuar Istanbul Yesilköy’de bulunan CNR Expo’da yapilacak. Yurt içi ve yurt disindan temsilcilikler dahil 400 katilimci ile toplamda 13 bin sektör mensubunun ziyaret etmesi hedeflenen IDEX’in sergi alani 25 bin metre kare üzerine kurulacak. DISSIAD’in destekledigi fuar, 4 gün boyunca sabah 10.00’dan aksam 19.00’a kadar ziyaretçilere açik olacak. IDEX 2016, sektördeki tüm yenilikleri ziyaretçileri ile paylasirken toplum sagligina yönelik birçok teknolojik degisimlere de ev sahipligi yapacak.

Sektörün önde gelen firmalarinin da yer alacagi fuardaki ürün gruplari su sekilde açiklandi: Endodontik ürünler, implant sistemleri, dental ünitler, dental tomografi cihazlari, panoramik ve sefalometrik görüntüleme sistemleri, periodontal ve cerrahi ürünler, klinik ve laboratuvar sarf malzemeleri, dental kompresörler, cerrahi aspiratör sistemleri, detertraj cihazlari, amalgamatörler, aeratör basliklari ve mikromotorlar, agiz içi kamera ve digital radyografi cihazlari, laboratuvar ekipmanlari, dental diagnos sistemler, strelizasyon ve dezenfeksiyon ürünleri, otoklavlar, estetik dishekimligi ürünleri, lazer cihazlari, disposible ürünler, dishekimi mobilyalari, dishekimligi ofis yazilimlari ve digerleri...

2 yilda bir düzenlenen IDEX’in 2014 organizasyonunda 25 milyon dolarlik is hacmi gerçeklestirildigi, böylece sektörün yillik ihracatinin yarisinin bu organizasyonla yapildigi duyurulmustu. Avrupa, Balkanlar, Orta Dogu, Kuzey Afrika ve Rusya''dan fuara gelen alicilar katilimci firmalari memnun etmisti.

Ayrintili bilgi için: www.cnridex.com
835

Copyright (c) Dishekimi.NET 2001

IYI LISTE - UYE OLMAK ICIN TIKLAYIN