Şu an: 22.01.2018 21:10:52
Bize Yazın !!
Türkiye'de diş hekimlerinin ilk ve tek web sitesi.
13. İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
Dishekimi.NET Editörü
11.04.2016 12:01:48
2 yılda bir düzenlenen ve sektördeki son teknolojileri bünyesine alan İDEX, dünya genelinden katılan misafirlerini bu yıl 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında ağırlayacak.
Tüm ülkeler arasında sektörün 3. fuarı olan organizasyon, Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ve CNR Fuarcılık destekleri ile yapılıyor. İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı İDEX, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı.

13’üncü organizasyonu bu sene 14-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek fuar İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR Expo’da yapılacak. Yurt içi ve yurt dışından temsilcilikler dahil 400 katılımcı ile toplamda 13 bin sektör mensubunun ziyaret etmesi hedeflenen IDEX’in sergi alanı 25 bin metre kare üzerine kurulacak. DİŞSİAD’ın desteklediği fuar, 4 gün boyunca sabah 10.00’dan akşam 19.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. İDEX 2016, sektördeki tüm yenilikleri ziyaretçileri ile paylaşırken toplum sağlığına yönelik birçok teknolojik değişimlere de ev sahipliği yapacak.

Sektörün önde gelen firmalarının da yer alacağı fuardaki ürün grupları şu şekilde açıklandı: Endodontik ürünler, implant sistemleri, dental ünitler, dental tomografi cihazları, panoramik ve sefalometrik görüntüleme sistemleri, periodontal ve cerrahi ürünler, klinik ve laboratuvar sarf malzemeleri, dental kompresörler, cerrahi aspiratör sistemleri, detertraj cihazları, amalgamatörler, aeratör başlıkları ve mikromotorlar, ağız içi kamera ve digital radyografi cihazları, laboratuvar ekipmanları, dental diagnos sistemler, strelizasyon ve dezenfeksiyon ürünleri, otoklavlar, estetik dişhekimliği ürünleri, lazer cihazları, disposible ürünler, dişhekimi mobilyaları, dişhekimliği ofis yazılımları ve diğerleri...

2 yılda bir düzenlenen İDEX’in 2014 organizasyonunda 25 milyon dolarlık iş hacmi gerçekleştirildiği, böylece sektörün yıllık ihracatının yarısının bu organizasyonla yapıldığı duyurulmuştu. Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Rusya''dan fuara gelen alıcılar katılımcı firmaları memnun etmişti.

Ayrıntılı bilgi için: www.cnridex.com
835

Copyright (c) Dishekimi.NET 2001

IYI LISTE - UYE OLMAK ICIN TIKLAYIN